Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Közületek akik 18-20 évesen...

Közületek akik 18-20 évesen tetováltak, hányan bántátok meg?

Figyelt kérdés
Olyan aki ma 25-30 éves és 19 évesen csináltattak.

2015. nov. 14. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyetemen másod éves voltam (20 éves) amikor elkezdtem a tetoválásomat, 2 év alatt készült el teljesen, azaz a vállamtól ért le a csuklómig. 16 éves korom óta tervezgettem, rajzoltam papírra hogy hogy is legyen, mi legyen fentebb és mi lentebb stb. aztán a tetoválóm is dolgozott vele vagy két hetet mire olyanra rajzolta amilyen tetszik, aztán elkezdtük felütni. Most 29 éves vagyok de nem bántam meg, nem is fogom megbánni.
2015. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18 évesen csináltattam, 25 leszek és nem bántam meg. Ma is ugyanezt és ugyanoda tetováltatnám.
2015. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

De hát csak nem veszed komolyan a "nem bántam meg" válaszokat?


Gondolj bele, mennyi őszinteség, önkritika és még sok minden más kell ahhoz, hogy elismerje valaki, hogy olyan hibát követett el, amit az eredeti helyzetre már soha többet nem tud visszaállítani.

Nem lehet azon sem csodálkozni, hogy maga is úgy gondolja, hiszen úgysem tud mit csinálni.


Esetleg egy saját magánál fontosabb embernek, mondjuk a gyerekének vallja be, ha jót akar neki.


A plasztikai sebészek tudnának mesélni róla.

2015. nov. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én őszintén írtam, hogy nem bántam meg. Soha nem fogom megbánni, mert számomra fontos dolgok vannak rám tetoválva, ami fontos volt akkor is amikor csináltattam, és fontos lesz 50 év múlva is. Persze a divat tetoválás az más.
2015. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es; senki nem kétli, hogy őszintén úgy érzed, hogy nem bántad meg!


DE az is teljesen természetes dolog, hogy az ember -tudat alatt- addig igazolja magát, amig már semmiképpen nem tagadhatja a valóságot. Ilyenek vagyunk.


Azt azért nem tagadhatod, hogy a tetoválás igazából egyrészt felszínes dolog, másrészt az egészséges bőrt rongálja, önrongáló.


A valódi érzelmek,igazi elkötelezettségek mélyebben vannak bennünk, mint a bőr felszíne és 2 dimenziója.


Valahogy mindig az emberbőrből készített lámpaernyők jutnak eszembe; a hideg ráz tőle.

Mi kellhet, hogy érjen egy embert, hogy ilyesmire hajlandó; és önként!

2015. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!