Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan lehet magamra tetoválta...

Hogyan lehet magamra tetováltatni valakinek a dedikálását?

Figyelt kérdés
Pár éve megismerkedtem egy hazai énekesnővel,akivel a mai napig szuper a kapcsolatunk,fantasztikus érzés,hogy megismerhettem,ilyen közvetlenül beszélünk,ennyit találkozunk,és szívből szeretjük egymást barátilag. :) szeretném ennek apropóján pàr év múlva a csuklómra tetovàlni a dedikálását. Hogy zajlik ez? Viszek egy képet amit aláírt,és az alapján pontosan megcsinálják? Vagy kell hozzá a célzott személy? Meglepetés lenne.. Előre is köszi!:) btw valaki csinált már ilyet?
2015. nov. 17. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene hozzá a személy? Gondolod a tigrisek és sellők is úgy kerülnek az emberre, hogy odavisznek egyet mintának?

Ha van képed az aláírásról akkor meg tudják csinálni.

2015. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Az nem az igazi. A legjobb,ha ő maga ír a csuklódra és úgy mész a tetováltatni.
2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan bonyolult kérdés.

Viszel egy kinyomtatott aláírását, amit egy képszerkesztővel akkorára méretezel át, amekkora tetkót szeretnél. A tetováló szalonban aztán a tetováló egyszerűen átmásolja a kívánt helyre - van nekik olyan papírjuk, mint az indigó, azt a csuklódra teszi, ráteszi a vitt aláírást,egyszerűen követi a vonalát, majd a bőrödre került ,mintát "kivarrja".

2015. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Gondolod a tigrisek és sellők is úgy kerülnek az emberre, hogy odavisznek egyet mintának? "

Ez jó!

:-)

2015. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
*szerintem.
2015. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Király!!:))) köszi a válaszokat,akkor nem valami bonyolult dologról van szó:) nem értek ezekhez,csak azért kérdeztem rá a célzott személyre,de még minimum 2,5 év múlva tudom ezt megvalósítani..:)
2015. nov. 17. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én úgy szoktam ám. Van egy nagy tigris a stúdió mögötti udvaron, ha valaki azt szeretné felnyaláboljuk, ráfektetjük a kliens hátára és körberajzoljuk.

Jól működik, mert a tetoválógép hangját benézi dorombolásnak a tigris, így általában átalussza a műveletet. Még fertőtleníteni se kell, csak lenyalatjuk a tigrissel. XD


De most komolyan. Amíg megvan a minta papíron vagy képen, addig megoldható hogy felkerüljön rád.

2015. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!