Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Olyan lehetseges, hogy csak...

Olyan lehetseges, hogy csak felrajzoljak nekem amit szeretnek?

Figyelt kérdés
Mert meg nem vagyok biztos benne hogy azt a mintat valasszam-e, ezert kivancsi vagyok hogy hogyan allna anelkul hogy magamra varrattatnam.
2015. dec. 9. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénz beszél.
2015. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, de az is pénzbe kerül.
2015. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:
Igen,szoktak ilyet. De ahogy már más is írta,ez is munka,a munka meg pénzbe kerül.
2015. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tetováló indigóval viszi fel a bőrre a mintát mielőtt felvarrja, ő is így tud variálni az elhelyezéssel, a szögekkel, látja hogy a testfelületen a bőr nyúlásával, csavarodásával pontosan hogyan torzul a minta.

Persze a legtöbb belövi elsőre, hogy hol és hogy lesz jó, de vannak esetek amikor centizni kell, pl. anyajegyek miatt.


Ha saját mintát terveztetsz, akkor megkérheted, hogy előre tegye föl a tervet. Persze ezért is fog valamicske pénzt elkérni8, mert hát dolgozik, meg az alapanyag, és az indigó berajzolása is pénzbe kerül.

2015. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!