Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit csináljak hogy kevésbe...

Mit csináljak hogy kevésbe fájjon a tetkó?

Figyelt kérdés
Holnap után megyek tetkozni, ez lesz az első, 15 eves fiú vagyok, tarkomra lesz kb 2 oras, vagyis tarkóm alatt egy picit, de nagyon kozel a tarkomhoz.. Szoval szerintetek mit csináljak hogy kevesbe figyeljek? Halgassak zenet, vigyek cukorkat, vagy mi legyen?? Felek:D.. Nem tudom mi lesz, nektek mennyire fajt ezen a helyen? :/ biztassatok légyszíves

2015. dec. 20. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad, egyél előtte rendesen. Ennyi. Mást nem tudsz csinálni. A tetoválás fáj. Kinek jobban, kinek kevésbé.
2015. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez komoly kérdés? 15 évesen hova akarsz tetkót? Ja a tarkód alá.. hát akkor vegyél be fájdalomcsillapítót.
2015. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, vigyél szőlőcukrot meg valami jó zenét.
2015. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

2.valaszolonak..igen komoly :d

2015. dec. 20. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Bíztassatok? Nekem lány létemre egész karos van és nem sipákoltam gyk-n h félek.

A tarkód alatt az hol van? Milyen rész????

Meg tök komolytalan vagy ezzel a sok :D-vel... Szerintem ezt a tetoválás-dolgot sem gondoltad át rendesen.

2015. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tarsd meg magadnak:)
2015. dec. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!