Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Mondanátok olyan tetovál...

Fiúk! Mondanátok olyan tetoválásokat amiket szexinek tartotok egy lányon?

Figyelt kérdés
Mint pl: combfix tetoválás. Vagy inkább egyáltalán ne legyen rajta tetkoo?
2016. jan. 26. 04:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Egyik se

Pc-ből is max a köldök ami szép.

2016. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ami neked kell éas nem nod meg:D
2016. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

9:

Leírtam a tapasztalatom, nem azt, hogy 1 olyat találtam, hanem általában akikkel ismerkedtem, szokták szeretni a tetoválásokat.

Nem kell sajnálni senkit, akinek a tiedtől eltérő a véleménye.

Nekem nőként tetszik pasikon, nőkön egyaránt. Ez nem azt jelenti, hogy csak tetováltat választanék, de azt utálom, ha valaki a véleményét rá akarja erőltetni másokra.

2016. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

Azzal, hogy én kénytelen vagyok egy tetovált karácsonyfával szexelni, azzal pont, hogy TE kényszeríted rám a Te izlés(telenség)edet.

2016. jan. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%

Ízléstelenségnek nevezni valamit, ami NEKED nem tetszik... Ízléseken való vitatkozás. Felnőtt ember már felfogja ép ésszel, és tiszteletben tartja, hogy valaki szereti a lekváros palacsintát pl, míg más nem, attól egyik se jobb, vagy rosszabb.


De ki mondta, hogy neked szexelned KELL tetovált nővel? Nem kellesz te ahhoz, ezer-millió másik ember van, aki megteszi.

Én sem akarok szexelni pl kék szeművel, fél karúval, kis pöc$űvel, elhízottal, öregemberrel és még sorolhatnám. De ez a magán véleményem, nem ócsárolom őket, és tiszteletben tartom, ha valaki épp velük akar.

2016. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Tüzet oltani moslék is jó.

Az ágyban leszarom, hogy egy nő tetovált. Amúgy mindenkinek szíve joga úgy elbaszni a testét ahogy akarja, negyven évesen úgyis megbánja.

A tetovált egyének többsége önbizalomhiányban szenved.

Üdv.

2016. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!