Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan kapcsolódik a Harry...

Hogyan kapcsolódik a Harry Potterből ismert halál ereklyéi (deathly hallows) a melegekhez?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy sok meleg tetováltatja magára ezt a motívumot, vagy hordja magán más formában, pl karkötő.

2016. jan. 26. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy...
2016. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öö, ezt hol figyelted meg? (Mármint engem olyan lányként, aki meleg és szereti a Harry Pottert is, komolyan érdekel :D)
2016. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerősöm hívta fel rá a figyelmem:) Nézegettem képeket ilyen tetoválásokról, és a viselőjük legtöbb esetben nem igazán straight:)
2016. jan. 30. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
És ezt egy internetes képből hogy szűrted le? :D
2016. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég könnyen :)
2016. febr. 1. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de olvastam a könyvet, és sok dolognak utánanéztem akkoriban.

A halál ereklyéi jelét Dumbledore és Gellert Grindelwald használta. Rowling utólag mondta el, hogy Dumbledore karakterét melegnek képzelte el, úgy, hogy Grindelwaldba volt szerelmes.

Szerintem azért tetováltathatják magukra, mert egyfajta szimbólumként tekintenek rá emiatt, de aztán lehet, hogy más miatt.:)

2016. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem meggyőztél:) Szerintem is van benne valami! Még a szimbólum mellé sokszor társítják az Always szócskát is. Köszi! :$
2016. ápr. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!