Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy van az alkalom belső felém egy eléggé nagy tetoválás?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Van egy viszonylag eléggé nagy tetoválás a jobb alkalom belső felén. Hosszú ujjú pólót illetve pulcsit szoktam hordani még bent a lakásban is, mert tartok tőle hogy észreveszik és balhé lesz. Eleinte nagyon tetszett a tetkó, viszont minél többet aggódok azon hogy mi lesz ha.. hogy már lassan úgy kezdem érezni hogy megbántam. Sajnos nem vagyok benne egészen biztos hogy tudok erről velük beszélni. Amikor csináltatam azt mondtam, hogy: - egyszerűbb bocsánatot kérni, mint engedélyt. Viszont most egyre többet idegeskedek és nem tudom mi tevő legyek. 2 éven keresztül rejtegessem vagy álljak oda és mondjam, hogy van egy tetoválásom?

A szüleimnek egyáltalán nincsen ezért is aggódók, hogy nem fogják megérteni az indokaimat, hogy miért is csináltatam, főleg ilyen fiatalon.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jan. 31. 00:10
1 2
 1/14 Agnija válasza:

Úgy gondolod, hogy tudnád rejtegetni 2 - KETTŐ - évig?

Mármint, elég optimista vagyok, de e felől erős kétségeim vannak.

Mostmár mondd el nekik, mielőtt észreveszik maguk.

Max. elküldhetnek lézeresre.

2016. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én nem mondanám el. 16 évesen megcsináltattam volna, ma már bánnám (37 vagyok).
2016. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nyáron valószínűleg Fonyódon leszek kettesben a barátnőmmel 2-3 hónapig. A szüleim elengedtek és igy legalább nem kell takargatnom. Van külön tetoválások elfedésére kifejlesztett alapzóm is ( Delmablend leg and body cover ). Tavasszal illetve nyár elején és végen amikor meleg van és egyébként is a szüleim közelében vagyok tartok attól hogy valahogy észre fogják venni.

Anyukám 47, apukám 50. Nincsen nekik egyáltalán tetoválások ezért is felek a reakcióiktól. Azért is felek mert egyéb "kínosabb" témákról sem tudok velük beszélgetni (pl. Szex, pasik, stb.). Anyukámmal meg csak csak éppen hogy érinteni tudjuk ezeket a témákat, de apukámmal meg egyetlen egyszer nem került szóba, illetve ha meséltem neki hogy egy barátnőmme és barátjával mivan akkor meg teljesen fel volt háborodva hogy minek egy 15-16 éves lánynak pasi. Ezek után jo hogy tartok attól hogy mit fog szólni egy eléggé nagy tetoválásnak a karomon.

2016. jan. 31. 13:24
 4/14 Agnija válasza:

Ebben az esetben teljes mértékben megértelek.

Én is takartam az arcomon, de pár hónap után meguntam, ezért gondoltam hogy alkarodon egy NAGY tetoválást rejtegetni nem lesz hosszú ideig gusztusod.

Szerintem akkor ne szólj nekik.

2016. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
16 évesen pisis vagy még a tetováláshoz. Mi sem bizonyítja jobban, mint amit leírtál, hogy "mi lesz, ha megbánom", "bocsánatot kérni könnyebb, mint engedélyt"...várhattál volna felnőtt korodig, ameddig teljesen megjön az eszed...
2016. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
látod tesa ezér probalom ráveni magam h megkérdezem anyát:'D
2016. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
lézeres eltávolításal anyit érhetsz el h bűnronda heje lesz és lácani fog a tetkó ami bűnronda lesz ..
2016. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lézeres eltávolítás esetén kevesebb mint 5% esély van rá, hogy bármi is meglátszódjon utána. Se heg, sem az eredeti minta.

De tény, hogy ezt jobban át kellett volna gondolni.

2016. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg. Nem szándékozom eltávolítani, csak vannak pillanataim amikor arra gondolok hogy lehet, varnom kellett volna vele a konfliktus helyzetek elkerülése végett. Nem azért ,mert nem tetszik, hanem mert eléggé nagy port fog maga körül kavarni ez az egész dolog.
2016. jan. 31. 22:13
 10/14 anonim válasza:
Mond el. Ha nem teszed meg most, akkor késöbb még azért is le fognak cseszni, hogy idáig nem mondtad el. Milyen minta? :)
2016. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!