Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek lehet valamit...

Szerintetek lehet valamit ellene tenni? Illetve szerintetek sexy egy lányon?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, színes tetoválásaim vannak. Egy színes, watercolor álomfogó a combomon, és színes, watercolor cicatappancsok az alkaromon. Normális, hogy emiatt folyton bántanak a tanárok? Lehet valamit ellene tenni? A jegyeimmel nincs probléma, 5-ös tanuló vagyok. Mégse ülhetek egész tanévben kötött pulcsiban, és hosszú farmernaciban...
2016. jan. 31. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Az attól függ, hogy az iskola házirendjében mi van benne, mennyire szigorú a suli. Valahol a sminket sem tűrik. Ha nem néztél utána az elkészítés előtt, öltözz szolídan. Nyilván nem pulcsira gondolok, de úgy hogy ne látszódjon.
2016. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha ez a stílusod és jól érzed magad a bőrödben, akkor szerintem persze, normális, és ne takargasd. Ha valaki bánt miatta, azt ignoráld. :) Csak merj önmagad lenni!
2016. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért a suli nagy részében nincs olyan idő, hogy rövid nadrágban vagy szoknyában harisnya nélkül kéne lenni.

Az alkarodon meg gondolom a tappancsok nem olyan nagyok, jól fedő alapozóval el tudod tüntetni.

Szerintem még túl fiatal vagy a tetováláshoz. Ráértél volna később és akkor ilyen gondok sem lennének.

Az osztályfőnököddel beszélj, hogy mit kéne tenni.

Nálunk még azért is szóltak egyes tanárok, ha valakinek a haja be volt festve, nem lilára meg kékre, hanem sima természetes színre. De szerencsére nekünk az osztályfőnökünk rendes volt és mindig lerendezte az ügyet, ha mentek hozzá panaszkodni.

Egyébként meg szerintem nem szexi, még a kis tappancsok lehetnek aranyosak, de combon egy nagy tetkó, hát semmiképp.

2016. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bántanak még emiatt eleget az életben, szóval szerintem szokj hozzá. Ez a legjobb amit tehetsz, végülis te csesztél ki magaddal mikor ezeket magadra varrattad így gyerekként. Mennyire ciki lesz majd pár év múlva még neked is...

Mondjuk nem értem ezt a kérdést, már ha nem kamu csak, miért kéne bundában ülnöd? Nyáron sem csak minigatyóban lehet lenni, a karon lévő tetkót meg egy korrektorral el lehet fedni.

2016. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Szeretem őket,de nem egy 16 éves lányon.
2016. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nézd, engem azért is piszkáltak mindig a tanárok, mert állandóan fekete ruhában jártam... meg így a leírás alapján nekem egyáltalán nem tetszenének a tetoválások.
2016. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mondani könnyű, de sz#rd le őket. Semmi köze egy tanárnak a kinézetedhez..
2016. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen sznob sulikat. Nyilván semmi joguk/közük hozzá.

Amúgy hosszúujjú póló, hosszabb de vékonyabb anyagú nadrág is elég, h takarja. Ráadásul szerintem ez egy igazán szép stílus, kifejezetten jó csajokon, nőkön.

2016. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csuklószorító:'D
2016. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!