Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csukló belső felére kb.4-5cm...

A csukló belső felére kb.4-5cm tetkó (angyalszárny) mennyire fáj? Illetve milyen árra számítsak kb? Esetleg ajánlások- hol csináltassam?

Figyelt kérdés
2 angyalszárnyat szeretnék szüleim emlékére

2016. febr. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csuklón 4 betűs szó 5000Ft volt Bp-en szalonban (2éve). A mérettől is függ de kb 5000-10000ft közötti összeg szerintem, mert ugye szalonfüggő is.

A fájdalom: ez egyéni ki hogy bírja. Én úgy izgultam, hogy remegtem. Nyomtam közbe a kólát hogy a cukrom le ne essen :) Volt 1-2pont ahol kellemetlen volt. Az én fájdalomküszöböm 0, de kibírtam. A varasodás kellemetlen volt, mert húzódott hiába kentem rendesen (de amúgy is nyár volt). Nem is igazi fájdalom volt ez hanem inkább kellemetlen, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. :)

2016. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szeintem alkar belső felén ott a csukló is tutomal:) szoval ot nemnon fáj, éés ugy 8000ft lessz
2016. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!