Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hámlás alatt is kell Bepanthen...

Hámlás alatt is kell Bepanthennel kenni a tetoválást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma 5 napos a tetoválásom es most kezdett el hamlani. Eddig 4 óránként kentem Bepanthennel. Most, hogy elkezdett hamlani ugyanúgy folytassam? Azert bizonytalanodtam el, mert hagyni kene hogy magátol essenek le a darabkak es ahogy az előbb óvatosan bekentem 1-2 kisebb elszáradt bőr darab lejött..

2016. febr. 24. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is koszonom szepen a válaszokat :)
2016. febr. 24. 21:27
 2/4 ciccca baba ***** válasza:
Én annak idején egészen addig kentem, amíg teljesen le nem hámlott, és az nem baj ha lejönnek az elhalt bőrdarabkák a krémezés közben, csak az a lényeg, hogy ne erőszakkal szedd le azokat. Ha akarnak lejönnek.
2016. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi szepen a választ :)
2016. febr. 24. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, szükséges.


Egészen a hámlás vége utánig számított első hét végéig. (Tehát miután lehámlott, utána még 1 hétig)

Utána érdemes testápolót használni egy ideig.

2016. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!