Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Volt már valakinek tetoválást...

Zombor Emese kérdése:

Volt már valakinek tetoválást eltávolító beavatkozása? Lézeres vagy Rejuvi?

Figyelt kérdés
Szeretnék eltávolítani magamtól egy tetoválást és érdekelnének a tapasztalatok annak is örüléki ha valaki képet is tudna küldeni és nagyon örülnek ha valaki be tudna számolni a Rejuvis eltávolításról. Illetve bármilyen krém is érdekel ami akár lézeres kezelés után akár előtte használható. Előre is köszönöm!

2016. márc. 16. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs egyikkel kapcsolatban sem, de tudok róluk pár dolgot.

Krémekkel 50-60%-os hatást lehet elérni. Drágák nagyon, viszont fájdalommentes.

Lézeres eltávolítással 99%-os hatást lehet elérni (tehát látni már nem lehet a mintát), viszont ehhez 4-9 alkalom szükséges. Függ attól, hogy milyen régi a minta, mekkora, milyen színeket tartalmaz. Igen, ez már fájdalmas, jégzselével és légfúvással hűtik a bőrt. Előtte lehet alkalmazni érzéstelenítő krémet (gyakorlatilag csak fájdalomcsökkentő), amitől jobban kibírható.

A rejuvi módszer annyi fáj, mint maga a tetoválás. Itt is több alkalom szükséges, ugyan azon okokból, mint ami a lézernél.

Hogy melyik fáj jobban? Talán a lézeres jobban fáj.

Rejuvinál hámlás van, a lézernél is, a különbség annyi, hogy a lézernél a festékszemcsék nagyobb részét szívja fel a szervezet, a rejuvinál kidobódik a hámlással.

Ha teljesen szeretnéd eltávolítani, akkor lézer, vagy rejuvi. Árak terén nem tudom, melyik lenne olcsóbb. Érdemes lenne egyeztetned szakemberekkel e-mailen vagy telefonon.

Remélem kicsit segítettem.

2016. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most én is tetoválás eltávolító kezelésekre járok. Én a lézer mellett döntöttem.

A lézernél ismertem a saját heggyógyulási folyamatomat, tudtam mire számíthatok, mennyi esélyem van hegesedésre.

A rejuvival kapcsolatban elég sok helyen leírták, hogy sok esetben allergiát okozhat, aminek a tünete nem jön ki azonnal csak hetekkel, hónapokkal később, viszont gusztustalan hegesedést okoz.

Ezzel viszont nem lehet előre számolni, szóval én inkább a biztosra mentem.

A lézeres eltávolítás esetén ha betartod a szabályokat a hegesedés esélye kevesebb, mint 3%, míg rejuvis kezelés esetén erre sokkal több az esély.

Nem végeztem ugyan statisztikát, de a fórumokon 10-ből 8-an szidták, bár ez nyilván azért is van, mert aki elégedetlen az le fogja írni a panaszát, míg aki elégedett, az elvan magában, nem feltétlen oszt meg tapasztalatot. Mindenesetre ijesztő miket írnak.

2016. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem :(
2016. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rejuvinal 6%.
2019. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!