Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten jó tetováló szalon,...

Budapesten jó tetováló szalon, ahol a kiskorúakkal is elnézőek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy tetoválást, persze olyat, ami nekem sokat jelent. Anyukám beleegyezett, szóval nincs gond. Azt nem tudom, hogy hova, mert olyan helyet szeretnék, ami látványos, de ha akarom el is tudom takarni. Illetve kellemesebben érezném magam, ha nő tetoválna.

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 20. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha anyukád is beleegyezik, akkor nem olyan gázos, úgy találhatsz normális tetoválót is.

de olyanhoz ne menj, aki engedély nélkül is varr kiskorúakra..ki tudja milyen téren követ még el szabálytalanságokat

2016. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ezt tudom. Ezért szeretnék komoly tetoválószalonba menni, ahol biztos nem hibázzák el, mert hát azért ez nem egy kis dolog, és egész életemben viselem. Én az Invictus tetoválószalonra gondoltam, ők szimpatikusak.
2016. márc. 20. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Az invictus jó hely, vagy a wonderland tattoo. Ott csak nők tetoválnak. Viszont 18 év alatt írásos szülői beleegyező nyilatkozat kell.
2016. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy kell nyilatkozat, azt megoldjuk. Köszönöm, megnézem a Wonderland Tattoo nevű helyet is! A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mennyire lenne esztétikus kézfej felett egy kisebb motívum?
2016. márc. 20. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Kézfej felett?

Ezt írtad: " ha akarom el is tudom takarni"

Nem tudod eltakarni úgy, hogy tutira ne vegyék észre. Mert ugye az életben bármikor adódhat olyan, hogy muszáj eltakarni. Ez nem fog menni egy kézfej közeli tetoválásnál.

Ragassz magadra egy matricát, próbálgasd. (Boka szintúgy.)

2016. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az elején még úgy gondoltam, csak aztán rájöttem, hogy ha már megcsináltatom életemben először és utoljára, akkor büszkén fogom hordani, és nem fogom takargatni. Illetve hol lenne takarásban? Póló/nadrág alatt, és én nem szeretném a hátamra (megvan rá az okom) se a hasamra, se a mellkasomra. Combra meg végképp nem. Szóval úgy döntöttem, hogy a kezemre szeretném. De lehet, hogy az alkaromra belül, mert szerintem kézfej felett nem férne el. Köszi a segítséget!
2016. márc. 20. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az a baj,hogy vannak olyan munkahelyek, ahol még igenis számít és nem vesznek fel olyat,akinek feltűnő helyen van tetkója. le lehet tagadni a jelenséget,de attól még így van.

fontos lenne tudni,hogy mi akarsz lenni? és ennek függvényében dönts.

amúgy szerintem tarkón is jó ötlet lehet. ha el akarod takarni kiengeded a hajad. de ha úgy van felkötöd..lábon is jól lehet takarni.

pont a kézfej az, amit kb lehetetlen eltakarni. mert nyáron 40 fokban csak nem jársz majd hosszúujjúban.gondold át.

amúgy mielőtt lepontoznátok, szerintem sem jogos,hogyha valahol nem alkalmaznak a tetkó miatt. de vannak HR-es ismerőseim, ők is meséltek ezekről.

2016. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, van amiben igazad van! Viszont ha már csináltatok, akkor azt szeretném látni. Mert magamnak csináltatom. A tarkó még nagyon tetszett, de ott nem látom, és annak megint mi értelme? Az állással kapcsolatban igazad van... Még átgondolom :/
2016. márc. 20. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Felkar belső fele. Ha akarod látszik, de takarni is könnyű.
2016. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz, csak ott olyan nagyon furán néz ki szerintem :D De már én is gondoltam erre :D
2016. márc. 20. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!