Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb mennyibe kerül egy kb...

Kb mennyibe kerül egy kb tenyérnyi nagyságú tetkó? Ha fekete fehér, avagy ha színes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy helytől is függ. Legyen az is - ami az árt illeti - középkategóriás. Ajánlhattok szalonokat is Budapest fele.

( Tudom, hogy itt általában még a legegyszerűbb kérdéssel is szeretnek kötekedni, légyszi ezt most ne :))



2016. márc. 22. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

8-45 ezer között. Ez függ a minta bonyolultságától, stílusától. Az, hogy fekete-fehér, vagy színes, nem nyom sokat a latban már. Lehet egy tenyérnyi 8-10 ezer minimal stílusban, vagy nonfi, de lehet egy több színből álló dotwork-féle bonyolult minta, vagy realisztikus/3D hatású is... Hiába az adott felület, nem mindegy, mivel kell kitölteni azt.

Célszerű a szalonnak/tetoválónak küldeni a mintáról képet, méretet, leírni, hogy hova szeretnéd...stb, hogy kérsz tőlük/tőle árajánlatot rá.


Szalonok?

Invictus, Swastika, Everest, Maniac, Celtic Moon,...stb. Sok jó hely van.

Egyet nem ajánlok, WestEnd-tattoo-t. Ha westend, akkor Fetish tattoo inkább ;)


Remélem hasznos voltam.

2016. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

geometrikus minimál dolog lesz

2016. márc. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!