Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 3-5 centiméteres virág tetovál...

3-5 centiméteres virág tetoválás ötletek?

Figyelt kérdés

A bal csuklóm jobb oldalára szeretnék egy pici virág tetoválást.Ennek a virágnak fontos jelentése van a számomra,de mivel ez lenne az első tetoválásom és mert könnyen látható helyre tenném,ezért max 5 cm-es lehet.

A baj csak az,hogy a neten az ilyen pici virág tetoválások többnyire elég gagyik.Tudnátok adni ötleteket,hogy egy ilyen pici tetoválás ne nézzen ki gagyin?

Ui: A tetoválásom sima fekete lenne és nem szeretném,hogy a virágnak szára legyen.

Ötletek? :D



2016. márc. 29. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
GOOGLE képkereső.
2016. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csak fekete és 5x5 centis terület jöhet szóba, akkor dotwork stílus. Más nem nagyon olyan, ami egy virágot ki tud hozni egy ilyen kicsi területből.

[link]

Kb. mint ez.

Mást nem nagyon tudok elképzelni.

2016. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam már ikyen mandala stílusú tetoválásokat és szépek,de nem illenek a személyiségemhez. :)
2016. márc. 30. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gondold meg a csuklót, mert nem fogod tudni eltakarni. Ugyanakkor hogy mi illik a személyiségedhez, azt neked kell tudnod, meg a körülötted élőknek. Ha nincs konkrét elképzelésed, én nem javaslom, hogy belevágj. Keresgélj még. Szerintem virágban kb minden gagyi, kivéve az akvarell hatásúakat, de ha fekete tetoválást szeretnél, akkor mindegy.
2016. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem könnyű. Behatároltad a szinte lehetetlent :D 5x5 centi nem túl nagy hely. Hogy szép is legyen, legalábbis. Egy szár nélküli virág, akkor mindenképp felülnézeti. Ha csak fekete árnyalatos, akkor nem túl sok jöhet szóba. Persze sok fekete stílus van, de egy tribal-nonfi "virág" borzalmas lenne. Ha csak kontúr, akkor semmitmondó. Ha rendesen árnyékolt, akkor meg valami nagyon egyszerű virág kell legyen. Nem egy tavirózsa, hanem egy kutyatej :D Tehát nehéz még tippet is adni. 3 centiben meg pláne nem. Az csak tényleg 4-5 vonal lenne. "Hogy ne nézzen ki gagyin", ahhoz nagyobb hely kell és több szín. Hidd el, csuklón amúgy sem lehet eltakarni teljesen, így értelmesebb mutatósabbat csináltatni. Nézegess tetoválás mintákat neten, ha több neked tetsző van, akkor egy rendes tetováló megcsinálja neked az elgondolásod.

Sajnálom, de csak ennyit tudok segíteni ebben.

2016. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Közjegyzőnek készülök és nem tudom,hogy egy nagyobb csukló tetoválás mennyire elfogadható ebben a szakmában. :/
2016. ápr. 2. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott egyáltalán nem elfogadott. Keress másik helyet. Nekem a felső karom belső oldalán van, ha nem akarom mutogatni, akkor felveszek egy ujjas felsőt.
2016. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy közjegyző ismerősömnek a tarkóján van tetoválás és sokszor hordja a haját coffba vagy kontyba.Szóval nem hinném,hogy ez a szabály annyira fontos lenne még. :/ Habár nem éri meg kockáztatni...
2016. ápr. 2. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, de tarkón elrejthető. Ha nem akarja mutogatni, leengedi a haját. A csuklódon erre esélyed sem lesz. Ha magasabb pozíciókra pályázol, nem azt mondom, hogy a tetoválás kizáró ok, de mindenképp legyen elrejthető, mert sosem tudhatod, kivel dolgozol majd együtt, kitől függ majd az előmeneteled. A közjegyzőhöz hasonló munkakörökben a kéz (alkar+kézfej) tetoválása nagyon rizikós dolog.

Nem arról van szó, hogy ne legyél büszke a tetoválásodra és rejtegesd, de hidd el, van olyan szituáció, mikor józan ésszel mérlegelve okosabb, ha nem hívod rá fel a figyelmet. Ennyiről van szó. Add meg magadnak azt a lehetőséget, hogy legalább eltakarható legyen. A társadalom egyre elfogadóbb, de belefuthatsz olyan emberbe, aki nagyon szilárdan negatív dolgokra asszociál egy tetoválásból, és ha olyan rétegbe, munkakörbe vágysz, ahol egy negatív kritika tönkretehet, vagy megbélyegezhet, akkor érdemes előre tervezni.

Én tanár vagyok, a tetoválásról nem mondtam le emiatt, de emberekkel dolgozom, akiknek a véleménye rólam nagyon fontos. Egy tetkóm van, könyök felett a karom belső oldalán. Fontosabb szituációkban - vizsgákon, szülőkkel való találkozáskor, értekezleten - mindig hosszabb ujjú felsőben vagyok, így nem látják.

Van idő és hely, mikor szabadon meg lehet mutatni, van, amikor bölcsebb nem kitenni a kirakatba.

2016. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van :/ Ha csináltatok tetoválást könnyen látható helyre,akkor az akár tényleg hazavághatja a jövőmet...De most azon gondolkozok,hogy a lábfejemre tetováltatok.És ott akár nagyobb virág is lehet. :D A lábamon már nem sok embert zavarna...legalábbis remélem.
2016. ápr. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!