Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csukló környékén fájdalmas a...

Csukló környékén fájdalmas a tetoválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy főnixmadarat magamra tetováltatni, valami ilyesmit


[link]


de nem tudom hogy hova lenne célszerű. A kar viszonylag egy jó felület, hiszen nem nagyon változik, könyöktől lefelé.


2016. ápr. 9. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szinte meg sem éreztem,talán ahhoz tudnám hasonlítani az érzést mintha tűvel szurkáltak volna.Viszont nekem nem egy nagy tetoválásom van egy végtelen jel egy monogrammal és egy dátummal.Tesómnak viszont egy nagy motívum van az alkarjára/csuklójára tetoválva és ő azt mondta,hogy a csukló részen alig bírta ki annyira fájt neki.Szóval ez ember függő,ki mennyire bírja a fájdalmat. :)
2016. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sokkal kisebbe szeretném, hogy vagy a csuklom felső részén úgy ahova az órát szokták rakni és egészen szélesen ki a végéig vagy a másik oldalára, alulra.


Persze jobb kézre gondoltam, balon órát hordok, sok értelme ott nincs.

2016. ápr. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!