Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan tetováló/szalon,...

Van olyan tetováló/szalon, ahol szép watercolor tetoválásokat csinálnak?

Figyelt kérdés
guglit már próbáltam, és nem sokat segített mielőtt még jönnének a kommentek:D
2016. ápr. 22. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Wonderland Tattoo
2016. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt megcsináltatod, keress rá, hogy gyógyulnak (watercolor tattoo healed) és lehet elmegy a kedved. A fekete tinta tartja össze a tetkót, szerintem nem gyógyulnak olyan szépen, csak frissen tetszenek.
2016. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem bárki megtudja csinálni aki érti a dolgát :)

nem tudom hol laksz, de nézegess a szalonok facebook oldalán az elkészült tetoválásokat és lehet lesz olyan :)

és még az is lehet hogy jól megcsinálták :P

2016. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mint előttem is írták, keress rá a gyógyulásra, ha megfelel keress egy szalont a környékeden és kérj véleményeket az ott folyó munkákról, eszközökről, milyen fertőtlenítőt használnak, milyen a tinta stb amiről infót szeretnél, és ha nagyon biztos akarsz lenni mint anyám, akkor kérhetnél időpontot még az egyeztetés előtt, hogy megnézd, hogyan dolgozik az adott tetováló. Ha pedig mindent rendben találsz, akkor remélem szép tetoválás lesz, hajrá! :D
2016. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!