Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás mennire fáj...

A tetoválás mennire fáj mellkason?

Figyelt kérdés
Színtöl is függ valamennyire, hogy mennyire fáj?

2016. máj. 12. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Színtől? :D :D :D Dehogyis! Függ a tetováló ügyességétől, attól, hogy milyen mélyre üti be, attól, hogy van e csont a tetoválandó felület alatt, a bőr vastagságától, izomzattól. Ha a szegycsont nem kerül bele a tetoválásba, akkor nem para.
2016. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen színtöl :D nem értek hozzá csak a hallásomra támaszkodhatok.. de én is furcsálottam amikor haverom mondta hogy egy kicsit csíp elösször a tinta.. és hogy a színesebbel varrnak akkor roszabb.. első tetoválás elött vagyok >< :D
2016. máj. 12. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
8 tetoválásom van. Hidd el, hogy a színnek semmi köze a a fájdalomhoz, és a tinta NEM csíp!
2016. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Középen a 2 mellem közt volt kicsit kellemetlen, amúgy nem vészes.
2016. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max arra gondolt a haverod, hogy körvonal/satír :) ismerősömnek van a bal mellén egy tetkó (fiú) azt mondta, neki nagyon fájt. Nekem 3 helyen van (csukló, nyak, borda), egyik sem fájt. Mindenkinek más a fájdalomtűrése.
2016. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mellkason szerintem úgy 5/10-es a fájdalom :)

(nekem 10 tetoválásom van úgyhogy viszonylag össze tudom hasonlítani :) ) remélem segítettem

2016. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!