Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak...

Deme Ádám kérdése:

Milyen tetoválást csináltassak ha gyerekkoromban sokan basztattak. Suliba is és sokan beszoltak nekem. (? Csak mert muszály irni. )

Figyelt kérdés
Na milyen tetoválást ajanlotok? Mert én keresgéltem de nem talaltam nagyon jot ami ezt ki tudna fejezni. Azt jelentene nekem ez bővebben hogy soha tobbet nem hagyom magam hogy akárki piszkaljon is vagy beszolhasson nekem. Elore is koszi a valaszt !:) F/17

2016. máj. 12. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel azt éred el hogy emiatt fognak basztatni... ugye tudod? A tetoválás egy életre szól, szóval ne a neten keresgélj sablon tetkókat meg ne is mástól kérdezd mi lenne jó neked... Magad találd ki, ha annyira fontos ez a dolog. és persze gondolkodj rajta, mert felnőttként már nem így fogsz gondolkodni mint most. Még gyerek vagy 17 évesen, ne siesd el.
2016. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pl : maradj eros vagy kitartas mindig
2016. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És ezt csak úgy eldönteni nem tudod?


Elég gáz egyébként, az embernek előbb van tetkó ötlete, mint vágya egy akármilyen tetkóra.

2016. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Kár, hogy nem a nyelvtan tanárod basztatott.
2016. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dühös alak "kihányja" a suli dolgokat, pl. Vonalzó, ceruza, füzet stb. Amit az iskolában használtál. Ez mehetne mondjuk az egyik alkarodra.
2016. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ezt akarod? Ne érts félre, imádom a tetoválásokat, nekem is van több, és engem is vagy 8 évig szívattak anno az iskolatársaim. De! Nem hiszem, hogy még 80 évesen is erre akarok emlékezni. A tetoválás szerintem azért van, hogy valami fontos és - szerintem - pozitív dologra emlékeztessen életed során (vagy hogy szimplán jól nézzen ki). Szerintem nem jó ötlet egy ilyen negatív dolgot megörökíteni magadon. Hidd el, ha befejezed a gimit, egyre kevesebb ember fog nyíltan szekálni, és egy idő után túl fogsz lépni a régi sérelmeken (remélhetőleg). Szerintem egy tetoválás ezt a folyamatot gátolná, érted.
2016. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még gondolkozok akkor. Köszönöm a valaszokat!
2016. máj. 16. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:
van a Children of Distance-nek ilyen száma, a Gyűlöllek, esetleg onnan egy idézetet? :) az a hányós figurás is jó ötlet amúgy, de az se hülyeség hogy miért akarsz erre emlékezni, pozitív tetkók a legjobbak :)
2016. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!