Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Invictus-Búza Zsófi-tetovaltat...

Invictus-Búza Zsófi-tetovaltatott mar nala valaki? mi a véleményetek rola?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam még nála de itt van pár referencia munkája. Szerintem érti a dolgát. :D

[link]

2016. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,ettol nem is felek,szerintem is profi a csaj:) inkabb a személyisége,hozzáállása erdekelne,mondjuk kep alapján szimpi:) de jartam mar bunkó tetovalonal,nem szeretnek megegyszer...:D
2016. máj. 22. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg persze az ara sem mellékes :D
2016. máj. 22. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is normálisnak tűnik a képen :D Vedd fel a vele a kapcsolatot és érdeklődj, akkor kiderül, hogy mennyibe kerülne a te általad eltervezett tetoválás illetve az is kiderül nagyjából, hogy milyen a személyisége :D
2016. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Remelem meg aktualis. En nem, de a hugom hozza jar tetovaltatni, imadja. Azt mondta, hogy mindenki nagyon nagyon kedves az egesz szalonban.
2016. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi!arrol van infod esetleg,hogy kb milyen áron varr? Oraberes v mibtara ad ajánlatot?
2016. jún. 2. 00:19
 7/7 anonim válasza:
Azt tudom, hogy 5000 forint a minimum. Az kb egy 5 cm nagysagu tetkot takar, de az ar ugyis attol fugg, hogy mit szeretnel.
2016. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!