Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ennek a stílusnak van külön neve?

Ennek a stílusnak van külön neve?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 2. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem latom a kepet.
2016. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit írtál be, hogy kiadja?
2016. jún. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Realistic trash polka a neve.

Eredetileg a Buena Vista Tattoo Club származéka. Szerintem zseniális. Ahogy a különféle stilizált elemek, absztrakt formák/ecsetvonások keverednek a szürkeárnyalatos realisztikus ábrázolással.. Hihetetlen megkapó:D

2016. jún. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a linkre kattintva nem egy fix képet látok, hanem egy csomó képet. Ezek nagy része valóban Trash Polka, de találtam benne realisztikus portrét és biomechanikus tetoválást is.

Ha élénk vörössel kiemelt a tetoválást, akkor sima trash polka, ha közben a kép még valós is, akkor realisztikus trash polka.

2016. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Direkt nem emeltem ki egy képet se közülük, mert nekem az összes ugyan annak a stílusnak tűnt. Nagyon bejönnek. Erre úgy találtam rá, hogy beírtam "Hip-Hop tattoo" és ezek közül kidobta az egyik képet, rákattintottam és jobb oldalt kidob még ahhoz hasonlókat, illetve hogy mutasson sokat és úgy kerültem erre az oldalra ahol csak ilyenek vannak. De köszönöm szépen! Megkaptam a választ! :D Szóval Trash Polka illetve Realisztikus Trash Polka. Mennek a pacsik!
2016. jún. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!