Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért vannak ezek a tetováláso...

Miért vannak ezek a tetoválásomon?

Figyelt kérdés
kb. 4 hete csináltattam a csuklómra egy tetoválást, ballagási ajándéknak kaptam. Valami viszont nem okés, mert másoknak tiszta sima, de az enyémben vannak ilyen barázdák, vagy ilyen berepedezés szerűek.. Tuti nem kiszáradás, mert rengeteget kenem testápolóval. Légyszi segítsetek, köszi :)

2016. jún. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Bepanthen-el vagy Neugranormon-al kell kenni.

Képet tudsz feltenni róla?

2016. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem testáplóval kell kenni! Bepanthen a legjobb rá.

Képet tegyél fel, így nem nagyon tudom megmondani mi a baj.

2016. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:
100%

4 hetes tetoválásra már értelmetlen hámosítókrémet kenni, jó a testápoló, miután lehámlott. Fotó alapján lehetne biztosat mondani, hogy mi a gond, így látatlanban nem lehet tudni, hogy a tetováló vite túl mélyre és heges, vagy mi vele a probléma...


egy tetováló

2016. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még mindig rengeteget kened, lehet az is a baj. Egy kép tényleg jó lenne.
2016. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azóta hála istennek egy speciális krémmel rendbe hozták :)
2016. aug. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!