Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az normális, ha fekete hennafe...

Az normális, ha fekete hennafesték lekopik öt nap alatt úgy, hogy morzsákban jön le, mintha a bőröm lenne?

Figyelt kérdés
A hennafesték a szar, vagy ennek így kell lennie?

#henna #fekete #kopás #szare #normálise #ötnap
2016. jún. 27. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán Nem az. Nem írtad hogyan használtad, lehet abban van a hiba.
2016. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lemostam a bőrömet citromlével, aztán olyan 1-2 mm vastagon felrajzoltam a mintát, aztán vártam amíg le nem jött magától a teteje, aztán (mivel ezt reggel csináltam) olyan este 9ig nem érte víz,aztán másnap érte egy nagyon pici víz, és elkezdett fogni... Aztán tegnap elkezdett "hámlani" és semmi nem maradt a bőrömön.... Mi a hiba ebben?
2016. jún. 27. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A festék, a fekete henna nem igazi henna, a valódi por állapotban zöld és barnán fog, de ha elég kávét/teát keversz hozzá eléggé sötét lesz, inkább azzal próbálkozz.
2016. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van hennas tetovalasom, es rosszul csinaltad.

Megcsinalod a hennas tetovasast, ugye az a bor feluleten van szoval meg kell szaradjon, de erzed hogy nem sima a borod ott ahol fel van kenve-olyan mintha sár lenne a kezeden. Lenyegtelen.

Miutan felrajzoltad ket orat nem erheti viz, es ket ora utan lemosod vizzel addig ameddig sima nem lesz a borfelszined. Tehat ugy kell kinezzen mintha igazi tetkod lenne. Azert kezdett el neked porlani mert nem mostad le rendesen.

En is igy csinaltam, mert igy mondta a tetkos srac. 10 napig tartott a henna nekem es minden nap vizben voltam mert tengeren csinaltak.

2016. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!