Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akvarell stílusban jártas...

Akvarell stílusban jártas művészt tudtok ajánlani javítás céljából?

Figyelt kérdés
Múlt héten készíttettem a tetoválásomat, akvarell stílusban képzeltem el (egy részét). Egyedi ötlet kidolgozása, legalábbis nem nagyon nézegettem hozzá alapot. Elvileg a tetoválóm csinált már hasonlót, és mégis, az eredmény nem egészen olyan lett :/ Mintha nem értette volna meg pontosan, mit szeretnék, elég kaotikus a végeredmény, és azt se tudom javítható-e :(

2016. jún. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hami - Tattoo face, Lili - Wonderland tattoo. Én a Black Angel -ben csináltattam ilyen stílusú tetoválást (Budaörsön). És biztos sokan mások még. Azt nyilván nem tudom,h ilyet vállalnak -e.
2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Szia Első, vállalunk :) Fanni is, én is szoktam csinálni akvarell tetkókat. És igen, magunkon kívül Hamit vagy Lilit mondanám én is.


egy tetováló ;)

2016. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzilKa ***** válasza:
Gracza Zsuzsi lemaradt, pedig személyes kedvencem :) atomjól érzi a vízfesték technikát.
2016. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!