Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Henna port győrbe hol tudok...

Henna port győrbe hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kezemre henna tetoválást de nem tudom hol tudnék venni győrbe.

2016. jún. 30. 21:26
 1/3 Mézga Krisztina válasza:

Google! Google! Google! Beírtam, hogy henna, kijött, hogy henna festék, mellébiggyesztettem, hogy Győr, és kiderült facebookoldaluk is van. Nem kutakodtam tovább:

Henna Győr | Facebook

[link] › henna

Szerintem ez így gyorsabb volt, mint kérdéseket írni erre az oldalra...

2016. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát első, ezzel semmit sem segítettél, az oldal kb semmit sem mond de annyit értelmeztem hogy ez egy hennafestő oldala aki NEM foglalkozik eladással ahogy a festők 99%-a, azon felül a tény hogy fekete hennát is használ még inkább rontja a színvonalat. Tudod, ha lenézően és kioktatón papolva "segítesz" legalább olyat is linkelhetnél ami nem egy orbitális pofára esés.

Na de hogy segítsek is, esetleg a Bahiában lehet megpróbálni vagy az Angyalbotban ismerhetnek olyat aki tud, de legjobb ha neten rendelsz pl innen:

[link]

vagy

[link]

Itt pedig leírják hogyan kell keverni, mi kell még hozzá

[link]

2016. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3. link nemjó, ez lesz az [link]
2016. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!