Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez mit jelent pontosan? Nem...

Ez mit jelent pontosan? Nem akarok úgy tetováltatni, hogy nem tudom mit jelent ami életem végéig rajtam lesz.

Figyelt kérdés

"Now, bring me that horizon."

Ez az idézet nagyon tetszik, értem is (szerintem) de szeretném tudni, hogy egy olyasvalaki aki jobb nálam angolból, hogy fordítaná. (Nem nehéz nálam jobbnak lenni angolból)

Számomra alapból van jelentése nem csak a szó szerinti fordításnak, de azért logikus hogy azzal is szeretnék tisztában lenni.

(Kíméljenek akik kötekedni akarnak)

Előre is köszönöm a segítségét egy angolul jól tudónak. :)



2016. júl. 10. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"Most, hozd el nekem azt a horizont." de így elég trógerül hangzik, inkább úgy gondolom, nem igazán lehet fordítani. De azt az érzést keltette bennem, hogy az illető ezen a ponton készen áll az összes rá váró kalandra.


Viszont ha nem tudod, mi ez, csak "tetszik", akkor gondolkozz el rajta alaposan.

2016. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!!!!!! :)
2016. júl. 10. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
9%

Hogy jönnek ide a barátok, nyomikám? Neked nincsenek barátaid, akiket megkérdezz a nagyszerű tetoválás ötletedről, vagy azok is agyilag sérültek, mint te?


Ha nem beszélsz angolul, inkább írd magadra magyarul. Megkérdezik, mit jelent, "várj, elfelejtettem, csak menőzésből varrattam magamra, hihihi"

2016. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!