Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nemzeti érzelmü tetoválásokat...

Nemzeti érzelmü tetoválásokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Tetoválásnak nincsenek érzéseik.
2016. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Soós László Bálint válasza:
58%
Szia! Tetováltathatsz magadra akár egy történelmi Magyarországot, egy turulmadarat, magyar címert (nem a mostani, de akár az is lehet), Wass Albertnek vannak nagyon szép idézetei, ha írást szeretnél, rovásírásos tetoválás, árpádsávos címer.
2016. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Vona Gábor drága kincs,

jó ha van, de jobb, ha nincs.

Ez legyen a szövege, háttérgrafikának meg egy nyilaskereszt megteszi.

2016. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Te kis "buta" hát tetováltasd magadra a senkiházi Viktor arcképét amint Tusnádfürdőn osztja a sok eszét a rengeteg birkának (szerinte igazi magyaroknak).
2016. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Négyes.Attól még,hogy nem Magyarországon élünk lehetünk igazi magyarok.Kitartottunk az anyanyelvünk mellett,pedig megtagadhadtuk volna.Sok borsot törnek az orrunk alá a román nagykutyák(mondom a nagykutyák,mert az egyszerű román ember nem hibás.)Kiharcoltuk kissebségként,hogy legyenek önálló magyar iskolák,hogy magyar szót is halljunk azért.

Ezek után,te még azt mered mondani,hogy nem vagyunk igazi magyarok?Nagyon sokat harcoltunk a magyar nyelvért,te pedig azt mondod,hogy nem vagyunk magyarok?

Csak hogy tudd négyes,ha megtagadod a magyar társaid,ha határon túl élnek,akkor te sem vagy igazi magyar.

2016. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös. Tisztelet neked.
2016. júl. 28. 06:50
 7/14 anonim válasza:
48%
5- ös. Én kérek elnézést a gyökerek miatt. Van még belőlük sajnos elég. Kitartást kivánok.
2016. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Hetes.Köszönöm,bár nem te kéne bocsánatot kérj :) bunkó emberek sajnos mindig is voltak és lesznek is
2016. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Én is a 4-es szerinti "gyökerek"-hez tartozom. Soha nem tagadtam meg a magyarságomat, az anyanyelvem a legszebb nekem. Igen, tűrni és tenni kell azért, ami az Anyaországban élőknek természetes, egyeseknek unalmas és nem trendi.Ezért nem tudják sokan értékelni.
2016. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én NEM AZT ÍRTAM hogy szerintem a határon túl élők nem magyarok hanem hogy Orbán Viktor szerint ők az igaz magyarok.
2016. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!