Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon sok undorító tetkót...

Nagyon sok undorító tetkót látok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Így nyáron nagyobbak a kilátszó testfelületek, én pedig mindig nézelődök, mert tervezem, hogy valami kis aprósággal díszítsem a testem, de még nem tudom, hogy mivel.

Látok nőknél olyat, hogy az egész hátukra csipkés minta van varrva, meg vannak benne pillangók, virágok. De nemrégiben egy étterem pincérének a nyakára, a füle alá, egy indiántollas álomcsapda volt varrva, ami szerintem elképesztő rusnya volt, és még ijesztő is. Ráadásul azt vallom, hogy akinek jól látható helyen van tetkója, ne alkalmazzák olyan helyeken, ahol mindig új emberekkel találkozik. Baj, hogy így gondolom? Nem vetem el a tetoválást, jómagam is tervezem, de nem akarok "tapétát" se feltűnő mintát, hanem egy visszafogott jelképes díszt, ami nem is lenne látható helyen.


2016. aug. 15. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Baj, hogy így gondolod. Ijesztő tetkó... a te hibád, ha ilyen alacsony az ingerküszöböd.
2016. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon csúnyára volt csinálva. Fekete volt az egész és azt hittem először, hogy kések... a nyakán!
2016. aug. 15. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

nem kell foglalkozni velük.

Sokaknak azért van látható helyen, mert valahogy figyelmet szeretnének maguknak kicsikarni a környezetből, netán elismerést.

Divatos motor, sportautó egy egész testrészen, ez sokmindent elárul az illető személyiségéről.

2016. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen, kések a nyakán!!! Bepisiltem, olyan ijesztően hangzik.
2016. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ez igazából csak a te problémád, neked kell megbirkóznod vele.
2016. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát.. A te dolgod h mit gondolsz de én azt mondom ne ítélj el senkit főleg úgy hogy te is akarsz tetoválást de úgy pedig ne csináltass semmit h "csak divatból " "csak szép " "csak hogy legyen" csakis akkor varrass bármit magadra ha igazán jelent is neked valamit!! 18L
2016. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni szoc problémád h félsz a tetoválásoktól (lol?). Igen, veled van a baj. Semmi közöd ahhoz h ki hova tetováltat, inkább foglalkozz a saját eleteddel.
2016. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!