Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csináltatnátok/csináltattatok...

Csináltatnátok/csináltattatok olyan tetkót, amit sokan elcsépeltnek, gáznak tartanak, számodra mégis jelentése van és tetszik?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

igen! rajtam lesz, én fogom nézni.. ha tetszik, megcsináltatnám

18/F

2016. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
En is megcsinaltatnam, vegulis az en borom, ha masoknak nem tetszik, nem kell nezni, nekem viszont fontos.
2016. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Persze. Megfelelési kényszerből nem csináltatnék más tetkót. Még akkor is megcsináltatnám ha csak szimplán tetszene, és nincs különösebb jelentése.
2016. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent egyedivé lehet tenni egy kis kreativitással. Nagyon elcsépelt mintákat is.

Nekem pl egy olyan rózsám van, amiről első körben meg se mondja senki, hogy mi az. Teljesen át lett alakítva, egy geometrikus, minimál ábrává. Állítom, hogy ebben a formában nekem van egyedül ilyen tetoválásom a világon, bár hasonlóról tudom, hogy van, de pont ugyanilyen senkinek.

2016. szept. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!