Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ez testvér, vagy...

Szerintetek ez testvér, vagy párkapcsolati tetoválás lenne?

Figyelt kérdés
Az az elképzelésem,hogy testvér tetkót csinálok a húgommal (ő is gondolt már erre egyébként) és olyan ötletem volt,hogy az én jobb lapockámon lenne egy firka fiú alak,kezébe vezetékes telefon,a vezeték pedig a vállam felé megy fel,majd a húgom bal vállán folytatódik és a bal lapockáján lenne egy firka kislány alak. Szerinte ez inkább olyan,amit a párok varratnának maguknak,pedig szerintem nem igazán,kisfiú-kislány telefonál,szerintem ez simán tesós dolog. Ő egy sima "brother,sister" feliratot akar csuklóra,de szerintem abba nincs semmi egyediség,én inkább egy ilyen saját tervezésű mintába gondolkodtam. Ha nektek lenne valami ötlet egy testvér tetoválásra,nagyon szívesen elolvasnám,mindenki tanácsát.

2016. szept. 19. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon aranyos de sokkal tesosabb lenne szerintem két üres sorosdobozzal a végén, kicsiként mi mindig azzal játszottunk vonalas telefont
2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez igaz lánytestvéreknek van, de van egy-két jó ötlet benne.

[link]


Az is lehet, hogy mondjuk ugyanazt a tetkót csináltatjátok meg, esetleg különböző helyre. Vagy mondjuk egy bennfentes vicc 2 felét. Vagy valamit, ami összeköt titeket.


Ezek még jobbak!

[link]

2016. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem, ha kínai karakterekkel írnátok angol helyett, az külön egyediséget kölcsönözne a tetkónak!
2016. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!