Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meg mernétek/mertétek csinálni...

Meg mernétek/mertétek csinálni, hogy elmentetek tetováltatni, de a szüleiteknek (akikkel együtt éltek) csak akkor szóltatok, amikor már megvolt, mert nem akartátok, hogy csesztessenek?

Figyelt kérdés
Mit szóltak? Nem lett volna jobb előre szólni? Vagy így volt egyszerűbb?
2016. okt. 2. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért biztos, ami biztos előtte szólnék, hogy szeretnék stb és megyek csináltatni akkor is ha nem tetszik nekik, utána nem cseszhetnek le annyira.
2016. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Én az összes tetoválásomat úgy csináltattam, hogy nem közöltem a szüleimmel, de mondjuk én felnőtt vagyok, és amúgy sem lett volna sok beleszólásuk, de gondoltam megspórolom nekik a fejfájást/aggódást :D
2016. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is felnőttként saját fizuból csináltattam. nem szólt anyám semmit.
2016. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szólnék, nem engedélykérési, hanem közlési céllal. Még nincs tetkóm, de szeretnék. Anyám tudja, bár neki nem igazán jönnek be az ilyesmik, azt is tudja, hogy felnőtt vagyok és a saját testemmel a saját pénzemből azt csináltatok, amit akarok.
2016. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen tetováltattam a hátamra, de azért szóltam előtte, annyit mondtak okés, majd mutassam meg, tudják hogy hülyeséget úgyse varratok :)
2016. okt. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!