Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi történik egy tetoválószalon...

Mi történik egy tetoválószalonban, onnantól kezdve, hogy belépek, egészen addig, amíg rám nem varrják a mintát?

Figyelt kérdés

Első tetkóm lesz, és nem a fájdalomtól tartok, hanem attól, hogy ügyes nagykislányként be kell mennem egy szalonba, elmondani, hogy mit akarok... Aztán mi fog történni? Gondolom, adnak egy időpontot, hogy addigra menjek vissza, addig megrajzolják, ilyesmi... Valaki, akinek már van tetoválása, el tudná mesélni, hogy hogyan zajlik a "megbeszélés"? Főleg ez a része érdekelne.

21/L


2016. okt. 14. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Invictusba járok és ott működik az ügyeletes rendszer. Sose kifejezetten 1 tetoválóhoz megyek (3 pici mintám van 3 embertől). Besétálok, mondom hogy tetováltatni szeretnék. Mondják, hogy mikor ér rá az ügyeletes (általában azonnal vagy pár perc múlva) és addig töltsem ki a papírokat. Mire azzal készvagyok, ott is a tetováló. Bemutatkozunk, elmondom, hogy mit szeretnék és hova. Bemegyünk a számítógéphez, leméri a bőrfelületet, a mintát Photoshopban megrajzolja majd kinyomtatja. Aztán megyünk át a helyére, ahol el is kezdi kezelni a felületet, felrakja a mintát, az szárad kicsit. Megcsinája a tetoválást,elmondja, hogy hogy kezeljem és a recepción fizetek. Ennyi.

Nekem maga a megbeszélés része sose volt hosszú, mivel saját mintát vittem, valamint előre tudtam a betűtípus nevét is amit szeretnék. Annyi, hogy a felirathoz nekem kellett begépelni a szavakat, hogy ha el lesz írva az én hibám :)

2016. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így, ahogy írta fentebb az előző.

én a Swastikába jártam, ott nagyon kedvesek. és ügyesek is!

2016. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)

Már megvan a tetkóm, kedvesek voltak, jó fejek, és nagyon szép lett a minta, imádom!

2016. nov. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!