Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválások jelentése?

Tetoválások jelentése?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Kicsit kicsik a képek ,a második képen egy ejtőernyő van az ujján,de az első kép mit szimbolizál,ha szimbolizál egyáltalán valamit?



2016. okt. 21. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokszor a jelentés az nem egy olyan dolog, amit online olvasol. Tudom, vannak olyan dolgok, hogy a zöld sárkány meg a piros sárkány mást jelent, a madár meg a szabadság - de ezek általánosak. A legtöbb jelentés rendszerint az illető tetoválás tulajdonosának jelent sokat.

Nekem pl egy tök általános tetoválásom van, sokan használják a mintát - az enyémnek más az elhelyezése, megvalósítása. Ha valaki ránéz, nem fogja tudni megmondani, de én tudom, hogy miért olyan, amilyen, és nekem sokat jelent,


A konkrét példádon az ejtőernyő pl nem csak azt jelentheti, hogy szabadság meg szabadesés meg merészség meg tudom is én, mit szoktak belemagyarázni, hanem hogy pl az adott sportág sokat jelent az illetőnek.


Az elsőnek is ilyen értelemben nem gondolom, hogy lenne rejtett jelentése.

2016. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2016. okt. 23. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

LOL.

Az nem ejtőernyő, hanem egy gyémánt stilizált rajza. :D

Segítek: olyan, amit a gyűrűkbe szoktak beletenni.

Sejted már, hogy miért van az ujján? :)

2016. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia

Ez én is gondolkodtam,tényleg gyűrűre is hasonlít,de miért van az ujján,légy szíves mond meg!

2016. okt. 25. 06:29
 5/6 anonim ***** válasza:
...mert te hol szoktad viselni a gyűrűidet...?
2016. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor se értem hogy mit akar vele,egy ilyen gyémánt gyűrűre vágyik vagy mi??
2016. okt. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!