Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak lányok az oldalon?

Vannak lányok az oldalon?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek erről a tetkóról?

[link]



2016. okt. 23. 17:30
 1/6 anonim válasza:

Igen, vannak lányok az oldalon, viszont kíváncsi vagyok, miért ez az elsőszámú kikötés egy tetoválás esztétikájának a megítélésében?


Ezt a szempontot nem véve számításba, véleményem szerint ez a tetoválás tízes skálán egy hetest simán tud. Esztétikus, részletes, látszik, hogy dolgoztak rajta, de nem giccses, letisztult.


Ami viszont nekem nem annyira tetszik, az az, hogy kicsit sötét. Túl sok tintát vittek bele, így bár nagyjából kivehetőek a körvonalak, néhol a világos és a sötét színek teljesen összemosódnak.


18 f

2016. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van valami jelentése a tetoválásnak?
2016. okt. 23. 18:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azért kérdeztem lányoktól,mert egy lánynak a hátán van a tetoválás,de jó akkor mindenki hozzá szólhat,szóljon,mit jelent a tetoválás,mit szimbolizál?
2016. okt. 23. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak lányok igen sokan, de a kérdésed értelmetlen.

Ez egy mandala. Mit jelent? Azt, amit a viselőjének jelent a mandala alapjelentésén kívül.

Tetoválásoknál szinte alap, hogy mindenki belemagyaráz valami jelentést még. Neked egy dobókocka tetoválás mit jelentene? Mert biztos, hogy nem azt, amit nekem. Nagy része persze ezeknek csak sormintázott tucattetkó. "Jujj de szép kell nekem, kemény csaj vagyok akkor!" Mint a másik nemnél a nonfik és a törzsi tetoválások (pl: maori és más tribal).

Szóval azt jelenti, amit jelent. Ez a tetoválás így megcsinálva annyira nem rossz, de nem is jó. Távolról egy recés tantusznak néz ki, közelről sem eléggé éles, de legalább nincs elrontva.

2016. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy értelmetlen volt a kérdésem,mert én a lányokat akartam megszólítani elsősorban,de igaz ez mindenkire tartozik nem csak a lányokra,akkor ez jutott hirtelen eszembe.
2016. okt. 24. 12:38
 6/6 Yellowbanane1012 válasza:
Elég gyermetegen van kidolgozva. Messziről egy nagy fekete körnek hinném. Ha ezt csináltatnád meg, akkor szerintem a kevesebb néha több...
2016. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!