Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Saját magam is vehetek fájdalo...

Saját magam is vehetek fájdalomcsillapító krémet?

Figyelt kérdés

Első tetoválásra készülök, és megmondom őszintén, annyi kérdésem volt a szalonban, hogy ez már csak utána jutott eszembe... :D

Szóval több helyről olvastam, hogy van valami kence, ami segít csökkenteni a fájdalmat. Ahová én készülök szalonba, az ő honlapjukon nem volt ilyesmiről szó.


Én magánemberként tudok ilyen kencét venni? Készülhetek úgy előre, hogy már "bekencézve" érkezek tetoválásra? Érdemes feldobni az ötletet az adott srácnak, akihez megyek, vagy totálisan hülyének nézne? :D



2016. okt. 24. 16:41
 1/3 eszter 121212 válasza:
Szerintem inkább kérdezd meg, minthogy fájjon. Nem hinném, hogy hülyének nézne, max. csak unja mindig elmondani ezeket minden újnak.
2016. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Tetoválásba még senki nem halt bele, no offense, de életemben nem hallottam még ilyen baromságot.
2016. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sunshine, lehet, hogy nem halt bele senki, de ha valaki tűfóbiásan és totál parásan vág bele, sokat segíthet - gondolom én.


Megelőzendő a folytatást:


- Köszi a kérdést, kamaszkorom óta tervezem a tetkót, fenti fóbiáim miatt ck. tíz évbe telt rászánni magam.

- Igen, nyilván nem fogok meghátrálni akkor sem, ha nincs fájdalomcsillapítás, de ha már van ilyen opció, utánanézek a lehetőségeknek.

-Nem, nem fogok elájulni meg semmi, nyilván nem keresztre feszítésről van szó, ezzel én is tisztában vagyok, de ha mondjuk rettegsz a pókoktól, akkor egy pókokkal teli veremben te is könnyebben ücsörögsz nyugtatókkal megtömve. (Átvitt értelmű példa.)

2016. okt. 24. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!