Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tőletek kértek személyit...

Tőletek kértek személyit tetoválásnál?

Figyelt kérdés
Érdekes, én azt hittem, ez alap, de tőlem nem kértek. Ki kellet tölteni egy papírt, ott rákérdeztek, mikor születtem, meg hogy elmúltam-e 18 és nem kell-e szülői engedély, de nem győződtek meg róla, hogy az igazat mondom. Igazából tök mindegy, bőven elmúltam 18, csak furcsálltam. :D
2016. nov. 24. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőlem egyszer szóban is megkérdezték, hogy "ugye elmúltál 18?" Én visszakérdeztem, hogy adjak-e személyit, de nem kérték el. Jóhírű szalon egyébként.
2016. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom abban az esetben kérik csak el, ha gyanúsan kiskorú vagy, és gyanúsan nagykorúnak mondod magad.

Nevesebb szalonba járok, tőlem sem kértek személyit, első alkalommal sem, igaz, bőven elmúltam már 18. :) A szokásos kérdőívet töltették ki, igen, elmúltam, igen, tudom mivel jár a tetoválás, igen, saját döntésem - tulajdonképpen a szalon ezzel mentesíti magát a felelősség alól, hiszen az aláírásoddal igazolod, hogy az adataid a valóságnak megfelelnek.

Ha mégsem vagy 18, elég, ha meglobogtatják a papírt, ez esetben te vagy az, aki büntethető hamis adatokkal való visszaélés miatt.

Ha meg valaki 16 sincs még, akkor azért az már csak gyanús ránézésre, és ellenőrzik a dolgot... :)

2016. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőlem az első tetkóm előtt elkérték (azóta ugyanahhoz járok, szóval tudja a koromat). 18 voltam, de kb. 15-16-nak néztem ki, szóval megértem, hogy elkérték :D
2016. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!