Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek hogy tetszik eddig? KÉP.

Nektek hogy tetszik eddig? KÉP.

Figyelt kérdés

Még soha nem varrtam színes tetoválást, ez lenne az első ilyen jelegű munkám. (Még csak folyamatban van.)


KÉP.:


[link]



2016. dec. 10. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hatnak természetesnek a foltok, gyakorolj még kicsit. :)

Kezdetnek nem rossz, szóval nem vagy teljesen reménytelen.

Amire én gondolok: a watercolor stílusnak, az ilyen "random" foltoknál, amit itt te is használsz, az a lényege, hogy tényleg olyan, mintha vízfestékkel pacáztak volna a bőrre. Bánj bátrabban a vékonyabb vonalakkal, elfolyásokkal, foltokkal. A széleknél nagyon bizonytalannak tűnsz nekem. A színekkel is dolgozhatsz bátran határozottabb vonalakkal, mint amikor feketével-szürkével árnyékolsz.


(Ezt nem tetoválóként mondom - szóval ha nem mindenhol fogalmazok profi módon, elnézését -, csak olyanként, akinek watercolor tetoválásai vannak.)

2016. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

A színezést és összemosást eleinte inkább egyszerűbb mintákkal gyakorold, pl mesefigurák, vagy hasonlók. A vízfesték hatás elérése nem csak annyi, hogy random ide-odaraksz egy színt. Tanulmányozd mások munkáit és először papíron próbáld összehozni, hogyan lesz igazán olyan hatású. Ezen kívül pedig úgy lesz szép egy színes tetoválás, ha egy adott színnél legalább kettő, de inkább három árnyalatú festéket használsz (pl világoskék-égkék-sötétkék, vagy a pirosnál használsz pluszban pl narancsot meg bordót/lilát).


egy tetováló

2016. dec. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat. Őszinte leszek nem is igazán, akarok komoly színesekbe beleugrani. Egyenlőre tényleg csak valami egyszerűket szeretnék csinálni.


2.

Próbáltam több árnyalatot ki keverni, de nem igazán sikerült. Pedig fehérhez adtam a színt. Kb 50 % fehér 50%szín volt. De mivel ez még csak folyamatban van... Nyilván megpróbálok köv. alkalommal több árnyalatot belepakolni, hiszen még semmi sem késő. Úgy tervezem, hogy 3 nagyobb szín foltot fogok bepakolni, a betűk kőré. Kék,piros és zöld. És majd ezek közti árnyalatokkal pedig játszok, amennyire csak tudok. Az apróbb részletek is felkerülnek a végén. Apró pontok, folyás hatások stb...

2016. dec. 11. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha wetercolort szeretnél még dolgozz rajta, amúgy szinkeverésnél az 50% fehér és 50% szín már eléggé erős, a fehérhez nagyon kicsi elég hogy elszínezze míg alapszínhez a feketéből elég pár csepp hogy több árnyalatot változtasson.

Tanulmányozz más munkákat, pl sokszor a foltok széle sötétebb a watercolor képeken, meg ha tudsz ne csak emberen gyakorolj, disznóbőrőn, sőt még narancson és banánon is tudsz kísérletezni és ott nem kell félned hogy elcseszed a kliens tetkóját :D

2016. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Ha fehérrel akarsz színt keverni, akkor egy kupaknyi fehérbe épphogy csak cseppents párat a színből (nem kell bele több, már így is jó lesz!). De ezzel inkább pasztelles árnyalatokat fogsz tudni kikeverni, inkább próbálj meg más színekkel belevariálni. A kékekhez sötétíthetsz nagyon sötét lilával is pl., világos részekre pedig játszhatsz világos zölddel is akár. Szóval ne egyetlen kékkel próbáld megoldani a kékeket ezesetben.


egy tetováló

2016. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat és a segítséget!:)
2016. dec. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!