Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » "perdoname madre por mi vida...

"perdoname madre por mi vida loca", hulyeseg lenne ezt felvarratni?

Figyelt kérdés
Angolul hulyen hangzik, magyarul meg plane, de nagyon aktualis lenne a jelentese.
2016. dec. 30. 03:26
 1/3 Szimeon ***** válasza:
Tetoválás? Szerintem minden tetoválás hülyeség. Amúgy magyarul miért hangzik rosszabbul? "Bocs Mami. Hülye voltam." Vagy sokat jársz Dél-Amerikában? Ha már mindenáron össze akarod firkáltatni a bőrödet, irasd fel valami egzotikus nyelven. Thai, kínai, japán, kecsua, szuahéli, stb.
2016. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fujoshi-sama válasza:
Ha magadtól nem tudod biztosan eldönteni, akkor mindenképpen az. Majd akkor varrass magadra bármit is, ha tudod, hogy nem bánod majd meg. Mert eltávolíttatni sokkal drágább és fájdalmasabb mulatság, mint megcsináltatni.
2016. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van. Esetleg azon gondolkodtam, hogy rövidítve, PMPMVL, akkor ugye csak én tudnám, hogy mit jelent, és úgyis csak nekem fontos a jelentése.
2016. dec. 31. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!