Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 14 évesen 2 tetoválás 15...

14 évesen 2 tetoválás 15 évesen meg még egy! Ez gáz? Szégyelnem kellene?

Figyelt kérdés
Minden tetkóm jelentéssel bír de mikor elmondtam egy új barátnőmnek ő tejesen kiakadt, és nem értem, hogy miért! Gáz hogy van tetkóm?

2017. jan. 5. 15:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
72%
hat eleg gaz, en akkor se csinaltatnek ha fizetnenek erte, mellesleg ki csinalt neked tetkot ennyi idosen??
2017. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Még gyerekként (kamaszként) a tetoválás jelentése és akarása más mint ha felnőtt vagy legalábbis 18 felett csináltatod és tudatosan akarod. Korai még, de te életed, szüleid biztos fizetik...ő szerintük oké, akkor ennyi.
2017. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

inkább az a gáz, hogy a szüleid engedték, mert hogy kiskorúaknak szülői engedély nélkül nem lehet tetováltatnia (legalábbis legális helyen)

15 évesen még nagyon kiforratlan mindenki, még nem ismerjük magunkat. Nekem 22 évesen lett az első, és előtte 2 évig vártam, hátha változik a véleményem. Ugyan így tettem a második és annak folytatása előtt is.

2017. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Gyereknek tetko? Gaz. Plane akkor milyen gaz lesz, ha a novestol, hizastol, izmosodastol stb-tol eltorzul es fel sem lehet ismerni :D
2017. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Szégyellned nem kell, ha azt érzed, ez vagy te, és hozzád tartozik, akkor igenis vállald fel.

Nem tudom, hogy a barátnőd miért akadt ki, hiszen több oka lehet: a mintát látja butaságnak, vagy "csak" azért, hogy ilyen fiatalon ennyi van? Esetleg szimplán utálja a tetoválást? Az ő érveire látatlanban nem fogunk tudni választ adni.

Abban viszont igazuk van az előttem szólóknak, hogy előfordulhat, hogy néhány év múlva megbánod a tetoválást - ez persze minden életkorban előfordulhat, de egy kamasz, fiatal felnőtt még nagyon sokat változik minden értelemben, és emiatt sokkal nagyobb rá az esély. Részemről én is 15 éves korom óta akarok tetoválást, de az eltelt tíz évben, mire megvalósult, nagyon sokat változott a tényleges elképzelésem, még ha a terv maga nem is. Tudom, hogy most bánnám, ha anno a legelső elképzelésem valósítom meg, legalábbis nem érezném annyira sajátomnak, mint most. Ha úgy érzed, hogy esetedben ez nem igaz, akkor állj ki magadért. :)

A másik, hogy nem mindegy, hol van a tetoválás, mert ahogy nősz, valóban változhat a tested formája, ezzel esetlegesen torzulást okozva a mintában. Mintától és testtájtól függ, hogy ez milyen mértékű, ill. javítható lesz-e.

2017. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok értelmes választ! (irónia) A szüleim elváltak mikor 12 voltam és a névelő apukám tetováló egy szalonban de nekem megcsinálta otthon mert ő is tudja, hogy nem lehet de anyukám megengedte, mert ő is tudja hogy nekem ezek mit jelentenek. Mellesleg meg anyukám is tetováló csak ő kozmetikai! Tetovált tetováló családból származom szerintem egyáltalán nem gáz, hogy en is ebbe tartozom!
2017. jan. 6. 12:55
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem érzed gáznak, akkor állj ki magadért, ne csak itt névtelenül, de a barátnőd előtt is. Nyilván ez nem olyan, mint egy hajviselet, amit meg tudsz változtatni a kedvéért.

Neki el kell fogadnia, hogy ez hozzád tartozik - neked viszont meg kell tanulnod elfogadni, hogy nem mindenki van jó véleménnyel a tetovált emberekről, a te korodban meg aztán pláne. Nem szabad mindenre támadással reagálnod, mert akkor egész életedben harcolni fogsz. Nem mindenki ért veled egyet, hé, ha tudnád, hány ilyen lesz még az életed során..! :)

2017. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Attól még, hogy tetováló családból jössz, az még nem változtat azon, hogy sokak szerint még túl fiatal vagy a tetoválásokhoz. Ettől még a válaszok értelmesek, ha nem vagy kíváncsi mások véleményére, csak ha egyetértenek veled, akkor ne kérdezd inkább.


Ha szerinted nem gáz, akkor mi a kérdés? Alapvetően úgy is az számít, hogy te ki vagy e békülve magaddal, ha igen, akkor sem az itteniek sem pedig a barátaid véleménye ne izgasson. Utólag már elég fölösleges is.

2017. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
71%
Nagyon gáz
2017. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Gáznak nem gáz, de tényleg nagyon korai. Én imádom a tetkókat, de nem véletlenül 18 a korhatár...
2017. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!