Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetoválás mintát keresek...

Egy tetoválás mintát keresek valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés

Olyan mintát /mintákat keresek ami a szomorúságot, magányt egyedüllétet jelképez .

remélem valaki tud nekem ilyen mintákat küldeni

Előre köszönöm a válaszokat .



2017. jan. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

miért akarsz ilyen negatívat magadra tetováltatni?


ezzel a jellel meg fogod magad bélyegezni és mindenki el fog kerülni téged, mert látják, hogy mennyire búvalb..szott vagy

2017. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az őszinteséget .

De ez a világ miről szól a különcök kiközösítésről és az emberek meg bélyegzéséről legyen ez egy pozitív / negatív dologból eredeztetve .És sajnos Vissza gondolva én se voltam más és most legyen "bélyeg" vagy bármi én szeretnék egy ilyen mintát találni vagy valamit amiből kitudnék egy magamnak tetszőt hozni .

2017. jan. 11. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Viszont az nem mindegy hogy egy pozitív vagy negatív töltésű jelet hordasz magadon. Mivel ez rád befolyásoló tényező lesz.


Nem mindegy, hogy hogy egy vidám jelet nézel minden nap vagy egy negatív szomorú jelet.


Akár hiszed, akár nem, az önbizalmadat és az életedet is befolyásolja.


És minden negatív kijelentést legalább 10 pozitív gondolattal kell semlegesíteni.

Tehát ha nagadra egy negatív jelet varratsz akkor Eleve mar a kisugárzásával d is negatív lesz.


Jól gondold meg hogy mit csinálsz!!!

2017. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kinek mi a negatív meg az a lényeg hogy az egyén mit akar csinálni nem a tömegek .

Egyébként is ha tudsz ebben a témában segíteni akkor kérlek .

2017. jan. 11. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"ami a szomorúságot, magányt egyedüllétet jelképez . "


ezt akár hogy is nézzük, ezek mindenképpen negatív töltésűek


nem írtad a boldogságot, a harmóniát, a vidámságot, az örömöt..stb.


"Kinek mi a negatív"

de értelmezni csak tudod a szavakat, nem? vagy számodra boldogságot okoz, ha szomorú vagy?

na, itt van a probléma, mert akkor egy depressziós egyén vagy!


egyébként pedig google a barátod, és keressél, ha valamit szeretnél

ne mástól várd a megoldást

2017. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mért akarsz ennyire lebeszélni erről mint egy vallási fanatikus :D "nem sértés" .

De szerintem ez a "negatív" dolog is nagyon is szerves része a világunknak egy érmének is két oldala van a világnem csak fehér vagy csak fekete. És számomra ez azért lenne fontos mert ez is csak egy "jelkép" hisz ha nem látod a dolgok árny oldalát akkor nagyot fog ütni mikor meg ismered azt olyan nagyot amit még egy kőszívű embert is könnyekre bír . És a szerencsére már valaki segített hol érdemes keresni erre és nem a google ban .

2017. jan. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!