Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikor érdemes a házakra...

Mikor érdemes a házakra tetováltatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a hátamra tetováltatni egy nem kicsi motívumot. Ami válltól vállig ér. Csak nem tudom hogy melyik évszakban érdemes ezt megcsináltatnom. Télen jo lenne úgy gondolom mert akkor nem izzadok úgy mint nyáron.Valakinek valami tipp esetleg? Deltás hátam van így gondoltam jót mutatna egy tetoválás a hátamon. (Van már 2 tetoválásom) szóval tudom a kezelését stb. 20F.

Köszi a válaszokat.


2017. jan. 23. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Hátamra! Bocsánat csak a telefon dobálózik ilyen hülye szójavaslatokkal.
2017. jan. 23. 21:45
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Te meg nagyobb hülyeségekkel dobalozol
2017. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :'D el lehet csorogni innen. Nekem normális válasz kell. Nem ilyen kis 10 éves puhapö..csű emberé :D
2017. jan. 24. 07:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed. Télen jobb lenne. Én ősszel csináltattam, fóliázni csak gyakorlatra kellett de így is aláizzadt a bőröm.
2017. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Csak nem voltam annyira biztos benne.
2017. jan. 24. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont, hogy a 10 éves puha...csű gyerekek csinálnak ilyet. Normális ember nem gondolkozik ilyesmin.
2017. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyelek meg...anyud el vette a legót? Vagy tényleg itt játszanád az okost? Vigyázz mert szólok anyukádnak hogy rossz kisfiú voltál és még szobafogságot is kapsz nem csak játék elvételt! :D
2017. jan. 24. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Na látod errol beszélek. Sajnos nem tudod megtenni, mert édesanyám 12 éves koromban meghalt. 20 éves vagyok, közgazdásznak tanulok es ösztöndíjas vagyok.

Sajnos ezzel most megint elfektetted magadat a társadalmi ranglétrán.


Remelem szep lesz a tetovalasod, csak hidd el h meg fogod bánni, nem tudni mikor. De egy biztos, 70 éves idos holgyon nem annyira mutat jol a tetoválás az egesz hatan.


További szep napot!

2017. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben kedves leendő közgazdász úr! Ha már szakmánál tartunk..Nekem meg 2 szakmám van és egy érettségim. Meg dolgozok a gumigyárban a kazános részlegen.3 műszakban. Köszi a fegyelmet barátom.


Neked is legyen szép napod meg szép életed csáó ;) :D

2017. jan. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!