Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek nekem mennyi idő...

Szerintetek nekem mennyi idő lenne megtanulni tetoválni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta rajzolgatok, rajz tagozatos középiskolába jártam. Nem tudok még profin rajzolni de úgy érzem, hogy van érzékem hozzá. Az én szintemről mennyi idő lenne eljutni odáig, hogy bátran elvállalhassak pl egy portré tetoválást.

Képet privátban küldök a rajzaimról.

Köszönöm, hogy elolvastátok!



2017. febr. 8. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak rajzolgass, az nagyon más, mint a tetoválás. Vegyél egy egyszerűbb gépet, és gyakorlóbőrön vagy disznóbőrön kísérletezz. Hogy mennyi idő alatt jutsz előre, az csak attól függ, hogy mennyit gyakorolsz, mennyire vagy kitartó. Néha feltűnik itt egy srác, szokott próbamunkákat megosztani, hogy hova kéne még fejlődnie. Ezt te is megteheted, akár itt, akár tetoválós fórumokon. :)
2017. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kuld! Udv egy tetovalo.
2017. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!