Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A második napon is fekete foltok?

A második napon is fekete foltok?

Figyelt kérdés
tegnap 20. án este kész lett a tetoválásom. aznap este lemostam és áttkötöttem. másnap reggel (21.-én, ma) lemostam, megint újra kötöttem. ma (21.) délben újrakötöttem, de még mindég volt elvétve a bőrömön lefolyva festék. ez normális a második napon?

2017. febr. 21. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális, az első néhány napban kidobja a felesleges festéket. Általában ezért (is) javasolják a fóliázást az első néhány napban, egyrészt a tetoválást védi a szennyeződéstől, másrészt téged a festékfoltoktól. :)

Hogy mennyi festéket dob ki, az függ a bőrödtől meg a tetoválástól magától is.

Páromnak pl. egy félig színes tetoválása az első napokban egy merő fekete massza volt, totál kiborult tőle, tényleg nagyon durván nézett ki. Nekem egy hasonló méretű színes tetoválás csak enyhén taknyos-nyákos volt, azt is csak az első három mosásnál kb.

2017. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!