Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek az ehhez hasonló...

Szerintetek az ehhez hasonló tetoválások csípőn hogy mutatnának?

Figyelt kérdés

Olyan helyre szeretnék tetoválást, ahol nem lenne túl feltűnő. A csípőmre gondoltam. Ott hogy mutatna egy hasonló?


[link]


[link]



2017. febr. 26. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, leginkább. Egyrészt kb. csak a strandon meg az ágyban látnák rajtad, másrészt meg egy ilyen semmitmondó, tucat tetoválást senki nem vesz észre. Mondhatnám úgy is, hogy senkit nem érdekel. Egyedül te fogsz vele foglalkozni, szóval csak neked kell, hogy tetsszen.
2017. febr. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A tucat tetoválásról csak annyit, hogy nem tudsz olyan szimbólumot találni, ami nem tucat! Különben se láttam még ehhez hasonló tetoválást senkin a környezetemben. Nekem ez épp elég.

A tucat tetoválás (szerintem) az álomfogók, madarak, tollpihék stb stb.

Azért kíváncsi lennék, hogy neked mi az EGYEDI tetoválás.

Ja, és számomra van jelentése.

Különben sem arról szólt a kérdés, hogy hogy tetszik hanem hogy mutatna csípőn mivel csípőn nem láttam még ezeket a mintákat.

2017. febr. 26. 07:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek

Amúgy nekem egyedi tetoválásom van, nem nagy kunszt yan mintát találni, ami másnak nincs

2017. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tök mindegy. :D A hold szimbólum akkor is benne lesz és teszek rá mennyire elcsépelt.
2017. febr. 26. 11:40
 5/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon szépek ezek a tetoválások:D A hold az nekem nagyon tetszik és szerintem jól is mutatna csípőn:D
2017. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha nem érdekel senki más véleménye, akkor nem teljesen mindegy neked, hogy hogy mutatna a csípődön? Most akkor másoknak akarod mutogatni, vagy magadnak? Döntsd már el.
2017. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
... és igen, valóban nehéz olyat TALÁLNI, ami nem tucat, ezért szokták az igényes tetoválók MEGTERVEZNI az új munkáikat, és nem kiválasztani egy füzetkéből, mint a csillámtetkókat az ovizsúron.
2017. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért az nem teljesen mindegy, hogy az összhatás milyen lenne!


És ki mondta, hogy PONTOSAN UGYANEZT akarom?! A kérdésemben még mindig EHHEZ HASONLÓ van írva. Akkora hülye én se vagyok, hogy valaki tetoválását pont ugyanúgy varrassam magamra.

Szöveget értelmezni tudni kellene "Egyedi Tökéletesség"!

2017. febr. 27. 05:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól mutatna ott a csipodon, főleg a második. :)

Szexi is mert csak az láthatja akivel vagy, nekem ez vonzó. :)

És ne törődj az #1-es véleményével. :(

2017. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!