Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire biztonságos, ha a...

Mennyire biztonságos, ha a kozmetikus a nevemmel ellátott borítékban elteszi a tűt a korrekcióra?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem túl gyakori a nevem, de akkor is.

2017. márc. 3. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... egy tű kb 50Ft
2017. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ha ennyire spórolni akar az adott kozmetikus, akkor én kezdenék aggódni, hogy vajon az egyéb higiénés előírást hogy tartja be...

Szerintem ez nagyon cink. Tök mindegy, hogy mást nem szurkál vele, a baktériumok a - már nem steril - tűn mindenképpen elszaporodnak.

2017. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Tetovalo vagyok ugyan, nem kozmetikus, de ha specko tumodullal dolgozik se tobb az a tu 1000-2000 forintnal. Ez abszolut ciganykodas kategoria, nehogy engedd neki hogy azzal a tuvel megint hozzadnyuljon. Gondolj bele, abban/azon szerves anyag van, a vered, hamsejtek, ami bomlasnak indul, nehogymar par het mulva ujra hasznalja rajtad!
2017. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SzilKa ***** válasza:
100%

Semennyire, jézusom, hogy lehet ezen spórolni? Ultragáz. Ahogy az utolsó is írta, egy merő fertő lesz, mire újra előveszi a 1-23 hónappal később... Arról nem is beszélve, hogy ezek a nagyon apró kis tűk hegyei tompulnak, csorbulnak, sérülnek a munka során. Ha egy sminktetováló ezen spórol, esélyes hogy máson is spórol (minőségi festék, higiénia, stb), én messziről elkerülném az ilyet!


egy tetováló

2017. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha kimossa a festéket, majd egy erős fertőtlenítővel lekezeli és utána autoklávba is berakja kicsit, majd újraolvasztja a fémet és újra kiönti...

Szóval semennyire sem az. A tetoválótűk kopnak és ha szabad levegőn vannak, akkor képesek oxidálódni. Ha rákensz festéket és egy kis vért, akkor még remek táptalajt is adsz ezeknek és egy két millió mikroorganizmusnak.

2017. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem tartom ezt jónak... De most mit csináljak? Ha nem akarja kicserélni? Kezdjek "hisztizni"? Láttam egy csomó borítékot. Ezek szerint sokan belemennek ebbe. :(
2017. márc. 11. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Kezdj hisztizni. Ha nemet mond, ha bármilyen módon balhézni kezd (pl. hogy akkor nem lesz javítás, vagy bármi egyéb módon megpróbál visszaélni a dologgal), akkor nyugodtan meg lehet neki emlegetni az ántsz-t meg a feljelentést. Én a helyedben ezek után egyébként egy forintot nem fizetnék neki, és nagyon komolyan meggondolnám, hogy hagyom-e, hogy egyáltalán hozzám nyúljon. Ha már túl vagy az első köröm, akkor a helyedben sürgősen keresnék mást, aki befejezi...

Nagyon veszélyes, amit csinál. Sokan nyilván belemennek, ugyanúgy, ahogy neked is csak az volt a kérdésed alapján az első félelmed, hogy összekeveri-e máséval. Az ember azt várná, hogy aki ilyen helyen dolgozik, az nem fog ilyen oltári baromságokat csinálni, és nyilván ösztönösen megbízik a "szakemberben". De ettől még nem lesz kevésbé veszélyes a dolog.

2017. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ettől is félek, nehogy mégis valahogy összekeverje, az ördög sosem alszik. Csak azért nagyon kellemetlen, mert egy elég nagy szívességet tett nekem ez a tetováló, csak miattam nyitott ki egy valóban lehetetlen időpontban. :-(
2017. márc. 11. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, aki befejezi a munkát!
2017. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!