Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne egy ilyen tetkó?

Mennyibe kerülne egy ilyen tetkó?

Figyelt kérdés

Szóval tervezem a tetoválást majd 18 éves koromban, addigra pedig már meg lesz a nekem is megfelelő testalkatom ehhez a tetkóhoz. :) Gondolom nem drága, nem konkrét árat kérek, mert az helyfüggő. Hanem hogy nálatok, ott ahol laktok mennyi lenne egy ilyen?

[link]



2017. márc. 7. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan 40-50 körül kijön
2017. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Mások is így gondolják, hogy 50 körüli lenne?

2017. márc. 7. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ahova én szoktam járni ott nagyon max 30-35 lenne.
2017. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. :)
2017. márc. 8. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nonfi egyszínű cucc 15-25. Gyakorlatilag 2-3 órás munka az egész és még túl neves művészt sem igényel.

Itthon erre 15-80 ezer közötti árakat kapnál. (Igen, van aki drágán csinálja, de van, aki egy ilyet meg se csinálna neked.) Nyugatabbra drágábbak az árak. EU-n belül 130-450 Euro. Keletebbre némely országban olcsóbban megúsznád. (Ez igaz az országon belülre is. Nyugati országrészben drágább, míg a keletiben olcsóbb, illetve egy plázaszalonban drágább, míg egy mobil, vagy külön háznál dolgozó olcsóbban megcsinálja. Itt nem a sufnigépes fickóra gondolok a sikátor végén.)

2017. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm. Jó változatosak az árak. Sopronban mennyi lenne, kb?
2017. márc. 9. 14:22
 7/8 VWXYZZS válasza:
Remélem 18 éves korodra rájössz, hogy ilyet csak a díszb*zik varratnak, meg a helyi kocsma menő csávók stb.
2017. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor minden ötödik testépitő, és minden 2. huszonéves díszb*zi szerinted. Ez is egy nézet, de akkorsem ezt kérdeztem
2017. márc. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!