Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen "ideiglenes" tetkók...

Milyen "ideiglenes" tetkók léteznek? Te már csináltattál ilyet?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, milyen alkalomra?
2017. ápr. 3. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze az autósrágóhoz mindig adtak felpattintható tetkót. 3 "rendes" tetkóm van, nem szórakozok :D
2017. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blondie.W ***** válasza:
Például hennatetkó, pár hétig fent marad. De nekem igazi tetkóim vannak.
2017. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár éve lett divat ez az arany-ezüst tetoválás nyaranta - de ez igazából ugyanazon az elven működik, mint a "rágóstetkók", attól függően, hogy hol veszed, a minősége sem sokkal jobb. Poénból egyszer nyaraláson kipróbáltam. :)


A henna klasszikus.

Ezen kívül mostanában divat a csillámtetoválás, ez általában néhány napig szép, utána kezd nagyon kopni. Alapvetően erre is azt mondom, hogy gyerekeknek való, de igényesebb mintával fesztiválokon, hasonló helyeken azért felnőtteknek is szokták feltenni.

Mi kíváncsiságból próbáltuk ki - egyik barátnőm fesztiválokon szokott arcfestő/csillámos melókat vállalni, és portfólióba kellett bővítés, mi önként vállalkoztunk... :)


Ami most még így beugrik, azok a "tetoválás filcek", amennyire én tudom, azok sem túl tartósak, egy-két napig szép, viszont szabadon választott mintára jó.


Összességében, felnőtt embereknél inkább a henna az, ami elfogadott, a többi kevésbé, de azért létező dolgok. :)

2017. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!