Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválás és fotózás...

Szemöldök tetoválás és fotózás másnap?

Figyelt kérdés
Szálazott szemöldök tetoválás csináltatnék, mert hiányos egy-két helyen a szemöldököm. Nem vészes, egy kicsit kell kipótolni főleg felül és a végén. A probléma csak annyi, hogy másnap fotózásra megyek. Mit lehetne tenni, hogy ne nézzen ki rosszul? Észrevehető hogy frissen lett csinálva?
2017. ápr. 12. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kiretusálják, ha gáz.
2017. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem így megy sajnos. XD
2017. ápr. 12. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem? Milyen fotózás ez? Mindig szokták retusálni a képeket.
2017. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia meg fog látszani hogy friss de ha szépen kezeled nem lesz vészes viszont ajánlom az új soft powder teknikát amellyel pont olyan lesz mint egy szép púderes smink
2017. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan tetoválást nem fognak csinálni hogy csak az elejére meg a végére húznak pár szálat. Vagy az egészet vagy sehogy se.

Nekem amíg el nem kezdett gyógyulni nagyon erős volt kb mint egy busman úgy néztem ki pedig nekem is szálazott a tetoválásom. Észrevehető hogy friss. Látszik rajta. De ha komolyabb a fotós akkor megpróbálja kicsit retusálni. Ja és sminkelni ne sminkelj mert NEM szabad.

2017. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mittudomain válasza:
Irigylem a problémád :D
2017. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!