Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fényképes igazolvány nélkül...

Fényképes igazolvány nélkül csinálnak piercinget a Westendben?

Figyelt kérdés
Elhagytam az igazolványaimat (tudom, gratuláció) így csak egy papír van az iskolából, ami igazolja, hogy oda járok (persze rajta van minden adatom és az iskolai azonosítóm, régebben személyi szám helyett azt írták anno a kis papírjukra, mikor szúrattam), de lakcímkártya hiányában nem tudok ideiglenest csinálni, azt apámnak kell elintéznie, aki hónapok óta nem teszi. Ezen felül meg csak egy Taj kártya van nálam. Így próbálkozzak, vagy nem is érdemes? nem gyakran járok a Westendbe, de ha már megyek és kivételesen pénzzel, szeretnék szúratni a fülembe. Meg ha jól tudom, ha nem vagyok nagykorú amúgy is a szülőm igazolványának a száma kerül be, nem?
2017. ápr. 17. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

TAJ kártyán a születési dátum látszik, az a lényeg, azon felül úgyis a szülői igazolás a fontos, az meglegyen, anélkül nem csinálják meg sehol.

Bár ha rám hallgatsz, nem a westendbe mész, híresen rossz híre van. Illetve, ha már westend, akkor az ott lévő másik szalon (Fetish), arról jobbak a vélemények.

Személy szerint inkább ajánlanám, hogy nézz körbe a belvárosi szalonok között.

2017. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!