Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért kophatott ki a tetoválásom?

Miért kophatott ki a tetoválásom?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja lett kész egy mell-váll-hát egybefüggő tetkóm.Egyszer már volt újraütve azóta helyenként,ahol kifakult.Most viszont megint megyek újraüttetni a mellemet.A vállamon és a hátamon 1-2 helyen fakóbb csak,viszont a mellemen szinte mindenhol bele kell majd nyúlni megint.Profi tetoválóval csináltattam,jó festékkel és géppel dolgozik,az utókezelést is az előírtak szerint csináltam.Mi lehet ennek az oka?Talán a mellemen nem olyan a bőr?Ez mindig ki fog kopni vagy egy pár újraütés után már jó lesz?Kicsit aggasztó.

2017. ápr. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia elkéozelhető h a viselt ruha koptatja de egy idő után be kell h álljon ha küldesz képet többet tudok mondani
2017. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a vállán hátán nincs ruha??

Ien kérdező bőr függő az egész sajnos és mint tudjuk nem egyforma a bőrünk különböző testrészeinken.

2017. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetseges hogy kidobja a borod gondolom nem szoliztal vele az elsohonapban?

En nyaron csinaltattam a kulcs csont ala egy feliratot 2x uttetem ujra mert azt a reszt amit nem takart a pollom hiaba figyeltem h ne nagyon erje nap kifakult kiszivta a nap bar teged ez a veszely nem hinnem h fenyegetett

2017. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 alkalom kellett a nagy színes tetoválásomhoz. Az első után mondta a művész hogy lehetséges hogy 1-2 helyek kifakul, kikopik, kilökődik festék, ott majd újranyomja. Így is lett, a 3. randi végére tökéletes lett.
2017. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!