Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás. Hova lenne...

Első tetoválás. Hova lenne érdemes? Számít a kor?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és már nagyon szeretnék egy tetoválást, az már megvan h mit, csak azt nem hogy hova lenne érdemes elsőnek.

2017. ápr. 27. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Törőcsik Danit tudom ajánlani,nagyon szepen es igényesen dolgozik.Viszont o csak 18tol vállal.
2017. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 felett a szalonok többsége szülői belegyezés mellett vállal el. Ha bizonytalan vagy, érdemes várni.

Invictust szívesen ajánlom, rengeteg profi van ott, szívesen is segítenek. Aztán everest is hasonlóan jó. 7th ink is. Sorolhatnám. ;)

2017. ápr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te dontsd el hogy hova szeretnel hogy mit mert rajtad lesz nem mason
2017. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Josephine Harkay válasza:
Kor nem hiszem hogy számítana, ha egészséges vagy. Én idős özvegyasszonyként tetováltattam férjem nevének kezdőbetűjét a szívem fölé. Semmi bajom nem volt vele. Csak megízható helyre szabad menni!
2017. nov. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!